מלומיינדס

תוכן. קריאייטיב. דיגיטל

אתה יודע מה מספר המותג שלך - מי אתה, מה אתה מציע ולמי אתה יכול לעזור. אבל לפעמים קשה לנו להעביר הלאה את הדברים המובנים לנו ביותר וכאן אני נכנסת לתמונה.

 

שנים של נסיון למדו אותי שאני יכולה לעזור לך לבטא את הסיפור שלך באמצעות מיתוג, תוכן איכותי, פרסום וקריאייטיב שמדברים בשפה העיצובית הנכונה לך ביותר. 

מיתוג נכון יוצר לכידות ומסייע לאנשים לפענח מי אתה, למה אתה קיים ומה אתה מציע. כיום הודות לעולם הדיגיטל תוכל לספר את הסיפור שלך יותר מאי פעם - במיוחד באמצעות תוכן חזותי, שמסייע לך לתקשר בדרכים מגוונות דרך המדיות השונות ולהתחבר טוב יותר עם קהל הלקוחות שלך.  

הזהות החזותית שלך היא לא רק הלוגו. מהות המותג הוא עקביות בעיצוב חומרים חזותיים 

במלומיינדס תוכלו לקבל מעטפת תמיכה הכוללת כתיבת תכנים, עיצוב חומרי פרסום, קידום דיגיטלי, עיצוב ובניית אתר ועוד.

הזהות החזותית שלך היא לא רק הלוגו שלך; זה כל השפה החזותית שלך, את מהות המותג מתקשר באמצעות עיצוב. עקביות היא המפתח לבניית מותג חזותי, כך שיש זהות מתועדת נותן צוות יצירתי שלך תבנית לעבוד עם, להבטיח את כל מה שאתה עושה הוא על המותג בכל עת. זה כולל את כל מה שקשור חזותיים, כגון:

כתיבת תוכן לאתר, מאמרים לאתר או לבלוג, הודעות לעיתונות, קומוניקטים, קטלוג תערוכה, פורטפוליו אמן, כתיבת עמוד ביוגרפיה, פוסטים וקריאייטיב לאינסטגרם ולפייסבוק, עיצוב והקמת אתר, קריאייטיב ועיצוב חומרים פרסומיים, פוסטרים, ברושורים, קידום דיגיטל, קמפיינים ברשתות חברתיות, תרגום מסמכים, מיתוג, חומרי שיווק ולווי בבניית עסק.